Воскресная школа

Гріх. Заняття для недільної школи. Дослід.

ГРІХ.

Я проводжу практичну частину заняття в Диканській недільній школі.
На сторінках цього сайту буду ділитися з Вами моїми напрацюваннями і поробками з дітками для недільної школи.
В основному буду викладати відеозвіти з оглядом того як ми за допомогою поробок допомагаємо діткам запам’ятати теоретичну частину, так що тексту буде мало, а ідей багато; )
Основна задумка на навчальний рік — щоденник недільної школи. Ми з дітьми будемо кожне заняття заповнювати одну сторінку щоденника по темі заняття. Після заняття щоденник залишається в недільній школі, по-перше, що б не було проблем з забування щоденника вдома, а по-друге в кінці року дітлахи зможуть забрати готовий щоденник додому — це буде їх перша власна книга!

 

Сьогодні під час заняття в недільній школіми ми з вами влаштуємо хімічну лабораторію щоб про гріх не лише почути, побалакати, а відчути, побачити його через образи.

недільна школа гріх поробка

 

Зараз перед вами стоїть букет білих квітів, вони такі чисті, гарні, стоять в чистій прозорій воді… Давайте уявимо собі що квіти — це люди, ми з вами. А вода – це оточуючий світ.

Яка квітка вам більше подобається? Лілія чи хризантема?

Люди бувають різні, одні зовні красивіші, інші менш красиві, але це лише зовні, ми пам’ятаємо що в людини є ще душа, і вона теж може бути різна у різних людей. У когось – дуже красива, у когось менше красива. А яка краса важливіша? Тілесна чи душевна? Ось про це і буде наш дослід.

Зараз квіти стоять у прозорій воді, прозора вода – це символ суспільства, громади, групи людей які стараються тримати себе в чистоті, це символ світу вільного від гріха.

А що станеться з квітами якщо помістити їх у забруднену воду? Як ви гадаєте?

Гріх 3

Я поставила в воду квіти котрі до цього 2 дні стояли в пофарбованій воді. І ми побачили що лілія дуже набралась фарби і стала синя, а хризантема дуже мало ввібрала в себе фарби – фільтрувала забруднену воду перед тим як ввібрати її.

Люди як ці квіти: одні дуже вбирають погані звички (як то паління, алкоголь, тощо…), зі світу що їх оточує, – як ці лілії, а інші частіше кажуть «Ні!» гріху – як ці хризантеми.

Людина завжди має право вибору!

Гріх 1

А що ж станеться з квітами, якщо їх знову помістити в чисту воду?

Так, вони знову стануть чистими!

Людині легше залишатись чистою душею в оточенні де менше спокус, і набагато важче утриматись від гріха там де він скрізь. Тож ми маємо бути уважними до нашого оточення, уважно обирати друзів, заходи які відвідуємо…

Звісно є і інші історії, коли людина своєю чистотою свідчить іншим про Христа … але це вже інша історія а можливо і тема іншого нашого заняття…

Більше поробок для недільної школи на моємо Youtube каналі 

рассказать друзьям и получить подарок

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в LiveJournal

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>